Jest nam niezmiernie miło, że zaglądacie na naszą stronę internetową. Oznacza to, że pukając w wirtualne drzwi naszej  pracowni zapewne szukacie krawca, który spełniłby Wasze oczekiwania. Natomiast jak to w życiu bywa,  zanim będziemy mieli przyjemność się spotkać osobiście, w pierwszej kolejności chcielibyście Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o mnie i o mojej pracy…

 

Nazywam się Robert Badura i prowadzę pracownię krawiecką wraz z moją małżonką. Od ponad 25 lat specjalizuję się w krawiectwie miarowym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, konstrukcji i szyciu odzieży lekkiej i ciężkiej. Moim najważniejszym celem w wykonywanej pracy jest dbałość o  perfekcję kroju i jakość wykonania, bo przecież ubiór jest wizytówką naszej osobowości i dlatego wymaga precyzji przy jego wyborze.

 

Z uwagi na to, że jestem również krawcem teatralnym,  specjalizuję się w szyciu kostiumów teatralnych. Przyjmuję także zamówienia z filharmonii, oper jak i od artystów estradowych. Wszystkie zlecenia realizowane są ściśle według życzeń i upodobań Klientów. Niemniej jednak zanim cokolwiek skroję i uszyję, staram wczuć się w potrzeby Klientów, aby zapewnić im najwyższy poziom świadczonych usług.

 

Śmiało mogę powiedzieć, że krawiectwo jest moją pasją. Zawsze służę Państwu pomocą przy wyborze fasonu, który powinien być dobrze dopasowany do sylwetki oraz do funkcji jakie ma spełniać. Dodam tylko, że posiadamy w swojej ofercie ponad trzy tysiące różnego koloru tkanin, oraz skóry wiec będziecie Państwo mieli w czym wybierać.   

 

Aby zapewnić pełen zakres usług dla naszych Klientów, możliwe są również usługi krawieckie w zakresie przeróbek, poprawek, naprawy odzieży, w tym również skórzanej.

 

Serdecznie zapraszamy !

 

Robert i Monika Badura

O Nas
 
Szanowni Państwo,

PRACOWNIA od 1997​ r.

​© 2015 by MR Badura. All rights reserved.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now