OFERTY PRACY

KRAWIEC - MIAROWY

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, kierunkowe

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku krawca-miarowego w krawiectwie ciężkim

  • Mile widziane doświadczenie w branży mundurowej - szycie mundurów, garniturów, płaszczy lub doświadczenie w krawiectwie teatralnym

  • Umiejętność pracy na maszynach JUKI

  • Umiejętność precyzyjnego szycia ręcznego

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne, staranność,

  • Obowiązkowość, sumienność, precyzyjność

  • Zaangażowanie, terminowość i chęć do pracy

Zakres obowiązków:

  • Krojenie i szycie na miarę garniturów, fraków, mundurów

  • Całościowe poprawki krawieckie

Oferujemy:

  • Pracę w pracowni krawieckiej o stabilnej pozycji na rynku

  • Formę zatrudnienia do uzgodnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia wynagrodzenia w zależności od umiejętności i wymiaru pracy

  • Samodzielne stanowisko

  • Ciekawą pracę dającą możliwości nauki i rozwoju

KRAWIEC ODZIEŻY SKÓRZANEJ

Szwacz Krawiec Kaletnik Tapicer do krawiectwa ciężkiego.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych

  • Mile widziane:
    - doświadczenie w szyciu grubych tkanin, skór itp.
    - znajomość mechaniki maszyn szwalniczych

  • Krojenie i szycie odzieży skórzanej

Oferujemy:

  • Istnieje możliwość przyuczenia

KRAWIEC/KRAWCOWA DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe

  • Zaawansowane zrozumienie konstrukcji

  • Umiejętność szycia

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie, terminowość i chęć podjęcia współpracy

  • wszelkiego rodzaju poprawki krawieckie (damskie, męskie) zarówno z  krawiectwa ciężkiego jak i lekkiego

  • skracanie, zwężanie, dopasowywanie do sylwetki, wymiana zamków itd.

Oferujemy:

  • Współpracę z pracownią krawiecką o stabilnej pozycji na rynku

  • Stałość i ciągłość zleceń

  • Warunki finansowe jak i forma współpracy do uzgodnienia

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres E-MAIL: robertbadura@op.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Pracownię Krawiecką Robert Badura  z siedzibą w Krakowie przy ul. Garncarskiej 3, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".